Jste zde

Domů

Nabídka zaměstnání

Elektromechanik/Elektrikář

Hledáme pracovníka pro pozici Elektromechnik/Elektrikář pro práci v oboru průmyslové automatizace.

Požadujeme:

- řidičské oprávnění skupiny "B"

- schopnost samostatné práce a zodpovědnost

- vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

- zkoušky z vyhlášky č. 50 §6

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení dle šikovnosti pracovníka

- práci na zajímavých projektech

- zaměstnanecké benefity

- mobilní telefon

Vision specialista

Hledáme pracovníka pro pozici Vision specialista.

Požadujeme:

- znalosti v oblasti zpracování obrazu, optiky a průmyslových vision systémů

- znalost systému Cognex In-Sight nebo podobné výhodou

- základní orientaci v oblasti průmyslové automatizace

Pracovní náplň:

- návrh a realizace vision systému (kontrola výrobků, navádění robotů)

Nabízíme:

V případě zájmu nás můžete kontaktovat:

Telefon: +420 530 506 540